4 / 1
4 / 2
4 / 3
4 / 4
The Woods
The Woods
The Woods
The Woods

مشخصات کلی

ویلا در نوشهر با سند مالکیت تک برگ-27658

شهر: نوشهر-ویلایی نشین و جنگلی

قیمت:12,500,000,000 تومان

مساحت: 320

زیر بنای ساختمان: 360

تعداد اتاق:4

سن بنا: نوساز سال

گرمایشی: پکیج

کابینت: ام دی اف

دیوار: گچ

کف پوش: سرامیک

پارکینگ، استخر، انباری، دارد

ثبت در 1 سال پیش 09190206461 کارشناس فروش

توضیحات

ویلا در نوشهر با سند مالکیت تک برگ

این ویلای سنددار و جنگلی کاملا فول فرینیش با بنایی نوساز ، دوبلکس ، دارای سند مالکیت تک برگ ، استخر و ویوی عالی به جنگل به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی در منطقه ی نوشهر شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

بنای ویلای نوساز دوبلکس بوده و دارای 4 خواب مستر با کف سرامیک می باشد. این ویلای جنگلی کاملا مبله با بهترین متریال روز در نما ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 360 متر و در زمینی به متراژ 320 متر با استخری سر پوشیده ، بیلیارد ، دزدگیر ، دوربین مدار بسته و تمامی امکانات رفاهی بسیار خوش نقشه و مدرن آماده ی ارایه به خریداران محترم می باشد. ویلای مستقل از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از تراس و روف گاردن بزرگ ساختمان می توان چشم انداز عالی از جنگل و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط زیبای آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. 

 

این ویلای لوکس کاملا فول فرنیش با اجناس درجه ی یک در سمت جنگل به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی با بنایی نوساز ، دوبلکس ، 4 خوابه ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، تراس و روف گاردن با ویوی عالی به جنگل ، حیاطی زیبا با دوربین مدار بسته ، دزد گیر ، بیلیارد و استخری سرپوشیده با سرویس مجزا بسیار خوش نقشه و مدرن در منطقه ی ویلایی نوشهر به رویان شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 12/500،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد

کارگذاری املاک جهانm

مهمترین برچسب ها

برچسب های بیشتر