به وب سایت گروه مشاورین املاک جهان خوش آمدید

3 / 1
3 / 2
3 / 3
The Woods
The Woods
The Woods

مشخصات کلی

خرید اپارتمان داخل شهر بابلسر-17657

شهر: بابلسر-اپارتمانی نشین و ساحلی

قیمت:2,100,000,000 تومان

مساحت: 110

تعداد اتاق:2

سن بنا: نوساز سال

گرمایشی: پکیج

کابینت: ام دی اف

دیوار: گچ

کف پوش: سرامیک

آسانسور، پارکینگ، انباری، دارد

ثبت در 6 روز پیش 09119212178 آقای جعفری

توضیحات

خرید آپارتمان داخل شهر بابلسر

این آپارتمان ساحلی با فاصله ی نزدیک به ساحل دریای خزر ، نمایی شیک با تراس و سند مالکیت تکبرگ در شهر توریستی بابلسر شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

این آپارتمان نزدیک به دریا با معماری اصولی ، طراحی داخلی و بنایی به متراژ 110 متر دارای 6 طبقه که واحد های کل آن 11 تا و این واحد فروشی در طبقه ی 3 با پارکینگ ، انباری ، پارکینگ ، کمد دیواری و سقف هایی که با کناف تزیین شده و محیطی توریستی آماده ارایه به مشتریان محترم می شود. برج ساحلی دارای 2 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد و از کلیه ی مدارک جقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پروانه ساخت و پایان کار تکمیل بوده است. از تراس ساختمان می توان چشم انداز عالی از محیط و مناظر اطراف دریافت کرد. فاصله ی آپارتمان ساحلی از دریای بابلسر 500 متر و فاصله ای با جاده ی اصلی ندارد بنابراین آپارتمان با موقعیت مکانی بی نظیر دسترسی به مراکز خرید و ساحل دریای خزر را برای شما هموطنان عزیز فراهم آمده است.

آپارتمان ساحلی با نمایی شیک ، بنایی نوساز ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت با آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، کمد دیواری و فاصله ی نزدیک به ساحل دریای خزر و دسترسی آسان به مراکز خرید در مکانی خوش آب و هوا در بابلسر شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 2/100،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید آپارتمان نوساز ساحلی در بابلسر می باشد

کارگذاری املاک جهانm. 

مهمترین برچسب ها

برچسب های بیشتر